زمینه فعالیت

واحد فناور نقشه کاراسنج پارس به شماره ثبت 10161 در راستاي ارائه خدمات مشاوره‌اي، مطالعاتي و اجرايي در زمينه علوم ژئوماتيک از به هم پيوستن گروه مهندسين نقشه برداري گراد (شروع فعاليت شرکت از سال 1386) و جمعي از اعضای هيأت­ علمي و فارغ­ التحصيلان گروه مهندسي نقشه برداري دانشگاه زنجان، در سال 1392 تأسيس شده و فعاليت خود را در پارک علم و فناوري زنجان آغاز نموده است.

 نقشه­ ها و اطلاعات مکاني به عنوان يکي از زيرساخت­هاي مهم در تسريع عمران و آباداني کشور از اهميت ويژه­ اي برخوردار مي­ باشند. با حضور افراد متخصص در عرصه توليد سامانه­ هاي اطلاعات مکاني مي­ توان اميدوار بود که ديگر شاهد دوباره­ کاري عمليات نقشه­ برداري و يا توليد نرم افزارهاي مبتديانه تحت عنوان GIS در سازمان­ ها نباشيم. اعضای اين شرکت از سال 1386 توانسته­ اند با انجام پروژه­ هاي محول شده در زمينه نقشه ­برداري به صورت علمي و دقيق و مطابق با استانداردهاي سازمان نقشه­ برداري کشور و ارائه نتايج مطلوب با استفاده از نرم­ افزارهاي به­ روز و قدرتمند مهندسی، نظر کارفرمايان محترم را به خود جلب نمايند.

 با ذکر اين توصيفات اکنون با اتکاء بر ياري پروردگار مهربان و در سايه تلاش و کوشش تمامي نفرات و با برخورداري از کادري خلاق و مجرب و فراهم بودن تجهيزات فني، در راستاي ارائه هر گونه خدمات مشاوره­ اي و اجرايي در زمينه علوم ژئوماتيک آمادگي خود را اعلام مي دارد.

زمينه­هاي فعاليت:مشاوره، نظارت و انجام کليه امور نقشه برداري از قبيل تهيه نقشه هاي توپوگرافي، نقشه برداري ثبتي و کاداستر شهري و زراعي، به روزرساني نقشه­هاي شهري، نقشه برداري مسير، نقشه برداري صنعتي و ساختماني، نقشه برداري زيرزميني و معادن، ميکروژئودزي و مطالعه جابجايي سازه ها، تکثير شبکه هاي مسطحاتي و ارتفاعي توسط گيرند­ه هاي دقيق ماهواره ­اي و همچنين انجام پروژه­هاي تبديل فتوگرامتري هوايي، تهيه مدل­هاي سه­ بعدي اجسام و آثار باستاني،